Aktualności


 

data dodania:  10.04.2014
Maraton freak fitness

Tutaj zamieszczamy sprawozdanie z Maraton Freak Fitness, który odbył się 6 kwietnia w naszym klubie w Jarocinie.

 


 

data dodania:  24.02.2014
Atlas Challenge & Atlas Run 2014

4. maja 2014 r. zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Atlas Challenge & Atlas Run 2014
(pobierz Pobierz regulamin, zobacz mapę trasy).

 


 

data dodania:  31.12.2013
Slim Belly - likwidator brzucha

Inforujemy, że Slim Belly będziemy mogli zaoferować Państwu tylko do 30 kwietnia, zatem jeżeli komuś zależy na zlikwidowaniu zbędnych kilogramów tą metodą, radzimy się spieszyć. Więcej o Slim Belly poniżej.

 


 

Szukamy 100 osób do badań z Likwidatorem Brzucha

 

 

Jarocin sprawdza nowość
"Aż o 2 rozmiary mniejsza garderoba w jedyne 4 tygodnie!" - potwierdzają to wyniki badań IMSB (Institut für medizinische und sportwissenschaftliche Beratung) w Wiedniu. Rezultaty te osiągnięto dzięki Slim Belly®. O jego skuteczności przekonało się już tysiące osób w całej Europie. Mieszkańcy Jarocina mają teraz możliwość sprawdzić skuteczność Likwidatora Brzucha w ramach badań regionalnych.

 

ATLAS FITNESS CLUB (Wojciech Wiśniewski w Jarocinie przy ul. Sportowej 6) otrzymało licencję na przeprowadzenie badania
Właśnie ATLAS FITNESS CLUB wybrano do przeprowadzenia badania. "Program skierowany jest do wszystkich osób w wieku od 16 do 66 lat, które chciałyby w krótkim czasie znacznie pozbyć się tłuszczyku i zmiejszyć obwód brzucha" - mówi Wojciech Wiśniewski, menedżer ATLAS FITNESS CLUB. Średni wynik osiągnięty do tej pory to 8,3 cm mniej w obwodzie talii w jedyne 4 tygodnie (co najmniej 2,5 cm - maksymalnie 23,5 cm). Dzięki rewolucyjnemu Likwidatorowi Brzucha można również ujędrnić i polepszyć wygląd skóry. Przez przemyślaną technikę zmiennego ucisku pobudzane jest ukrwienie w obszarze brzucha. Efektem jest redukcja obwodu talii!

 

Ilość uczestników ograniczona
Badanie trwa 4 tygodnie, z 3 spotkaniami na tydzień, po 30-40 minut. Opłata wynosi 79 zł. tygodniowo. Ilość uczestników jest ograniczona. Nie zwlekaj, jeśli chciałbyś w krótkim czasie doprowadzić swoją figurę do formy. Termin składania zgłoszeń upływa 22.09.2011. Zgłoszenia i dalsze informacje uzyskasz w recepcji ATLAS FITNESS CLUB pod numerem telefonu: 62 747 53 93 lub 513 360 015.

 

Materiały do pobrania:

  • ulotka informacyjna Pobierz
  • sposób działania Pobierz