Aktualności


 

data dodania:  29.06.2014
Najdłuższy turniej w historii jarocińskich turniejów

Turniej PODSUMOWANIE JAROCIŃSKIEJ LIGI MW Metal SQUASH rozpoczął się jeszcze przed otwarciem klubu. Już o godzinie 9.00 rozgrywano bardzo wyrównane mecze kwalifikacyjne do głównej drabinki, rozpisanej tego dnia na 16 osób (więcej...).

 


 

data dodania:  29.06.2014
Zmiany w grafiku zajęć

1 lipca wprowadzamy zmiany do planu zajęć w AFC Jarocin oraz Pleszew. Prosimy zapoznać się z nowym grafikiem.

 


 

data dodania:  21.05.2014
Sezon letni w AFC

Umowa członkowska (czerwiec, lipiec, sierpień)

Już od maja rusza sprzedaż umów członkowskich trzymiesięcznych. Sprzedaż polega na podpisaniu trzymiesięcznej umowy członkowskiej na wybraną aktywność, w zamian za co członek otrzymuje zniżkę w wysokości 50% za trzeci miesiąc. Umowa daje możliwość poruszania się po wybranej aktywności bez ograniczeń czasowych (nie dotyczy promocji z Aquaparkiem i Squash).
Zainwestować w umowę można od 1 czerwca do 31 sierpnia br. Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatorów programu, Justyny Orpel w Jarocinie oraz Natalii Staszak w Pleszewie.

 

Wakacyjny karnet przyjacielski (lipiec, sierpień)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadzamy wakacyjny karnet ilościowy, dostępny dla 3 osób. Korzystanie z karnetu polega na wykupieniu karty chipowej oraz przypisaniu do niego podczas zakupu 3 wybranych osób (przyjaciół, rodziny, partnerów treningowych). Karnet zawiera w sobie 12 pojedynczych wejść bez limitu osobowego, który ważny jest przez miesiąc.
Zainwestować w karnet można w wakacje, tj. miesiące lipiec i sierpień. Koszt karnetu to 120 zł plus karta chip. Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatorów programu, Justyny Orpel w Jarocinie oraz Natalii Staszak w Pleszewie.

 

Karnety wakacyjne (lipiec, sierpień)

Na Waszą prośbę wprowadzamy w okresie wakacyjnym uzasadnioną przerwę w ćwiczeniach. Nie musicie już kalkulować czy utraficie w swój urlop, kiedy karnet na Wasze ulubione zajęcia akurat się skończy. Pojawiła się możliwość zamrożenia karnetu na czas wyjazdu. Zamrożenia można dokonać jeden raz w okresie wakacyjnym, na czas nie dłuższy niż dwa tygodnie. Nie ma możliwości rozłożenia zamrożenia na dwa wyjazdy, np. po 1 tygodniu.
Życzymy udanego wypoczynku i szybkiego powrotu do formy.